Hırdavat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız; resmi olarak 2018 yılında MEGASAN TEKNİK HIRDAVAT  olarak faaliyetine devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden profesyonel ve uzman ekibimiz ile hırdavat ve yapı market sektöründe müşterilerimiz için çalışmaktadır. Hırdavat sektöründe hizmet vermenin başlıca gereksinimleri olan proje yönetimi, iş güvenliği, usta işçilik, kaliteli malzeme konularına büyük önem vermekteyiz

Megasan Teknik Hırdavat Ltd. Şti. bünyesinde elektrikli el aletleri, iş makineleri ve hırdavat grubu ürünlerin satışlarını yapmakta olup ana kalemlerini Makita, Bosch, İzeltaş, Osaka, Stihl gibi markaları bünyesinde bulunduran mağazamızda aynı zamanda hırdavat, inşaat malzemeleri ve iş makinaları sektörünün önde gelen birçok firmasının bayilikleri firmamız çatısı altında toplanmıştır.

Satış portföyümüzün yüzde 90’ının toptan satışlar oluşturması sebebiyle müşterilerimizin en hassas oldukları durumların başında hızlı sevkiyat yer almaktadır. Şirketimiz her yıl daha da güçlenen sevkiyat yapısıyla gün içerisinde aldığı tüm siparişleri aynı gün gönderimlerini yapabilme kabiliyetine kavuşmuştur. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.